Бухгалтерське обслуговування підприємств

На сьогоднішній день більшість керівників, як маленьких фірм з одним співробітником, такі великих компаній, віддають перевагу послугам спеціалізованих компаній. Передача функцій по веденню бухгалтерського і податкового обліку сторонньою організацією має масу переваг.

По-перше,дає можливість зменшити витрати підприємства на організацію робочого місця співробітника, сплату податків до соціальних фондів, оплату щорічних відпусток, лікарняних та інше.

По-друге,динаміка і непередбачуваність змін в законодавстві, його суперечливе тлумачення, у тому числі державними органами,підсилює необхідність залучення команди фахівців у сфері права, бухгалтерського і податкового обліку, чия професійна діяльність — це запорука вашого успіху. Завдяки цьому ведення бухобліку захищене від ризику здійснення помилок, що спричиняють за собою відповідні штрафні санкції. Стежити за всіма новинами бухгалтерові поодинці не завжди під силу.

Деякі керівники вважають за краще використовувати послуги бухгалтера, що займається приватною практикою ведення бухгалтерії. Але у такому разі немає жодних гарантій виконання всіх послуг належним чином і в домовлені терміни. В разі допущення бухгалтером будь-якої помилки, директор підприємства не зможе притягнути його до відповідальності і стягнути збитки

Співпраця з нашою компанією здійснюється на підставі укладеного договору, яким передбачаються зобов’язання і права обох сторін. А це, у свою чергу, максимально захищає компанію від неналежного виконання покладених зобов’язань з боку нашої фірми і дає Вам гарантію бездоганного ведення бухгалтерського обліку.

Послуги з ведення бухгалтерського обліку включають:

  1. Систематизація первинних документів і відображення господарських операцій в бухгалтерській програмі.
  2. Складання обов’язкової податкової звітності.
  3. Складання звітності, яка подається до фондів (ПФУ,ФССБ, ФССНВ, ФСС ТВП).
  4. Складання обов’язкової фінансової звітності.
  5. Розрахунок заробітної плати, нарахування податків,інших обов’язкових платежів і надання даних для сплати податків і зборів.
  6. Здача звітності.
  7. Консультування клієнта з питань бухгалтерського обліку (до 30 хв. на день).

Орієнтовна вартість ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб представлена в таблиці:

Кількість операцій

Вартість

при відсутності операцій

500 грн./місяць

до 10

від 1000 грн./ місяць

від 11до 30

від 1500 грн./ місяць

від 31до 100

від 3000 грн./ місяць

від 101до 250

від 4000 грн./ місяць

від 251

за домовленістю

Точну вартість послуги ми зможемо визначити після аналізу діяльності вашої компанії. Система оподаткування, вид діяльності, чисельність співробітників,наявність ЗЕД є важливими чинниками для складання кінцевої вартості ведення бухгалтерського обліку.

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте. Наш бухгалтер Марія проконсультує і відповість на будь-які питання, що стосуються бухгалтерського обліку.

Ми створені для того, щоб безпека вашого бізнесу і ваш особистий спокій стали невід’ємним атрибутом вашого успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Консультування в сфері ведення бухгалтерського обліку

Наше об’єднання готове надати послуги з надання консультацій щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності. Наші фахівці зможуть вирішити будь-яке утруднення, яке у вас виникло, дати чіткі і засновані на законі інструкції.

Ми вважаємо, що немає безвихідних ситуацій. Законодавство — це універсальний і вельми обширний інструмент, вміле використання якого дозволяє уникнути негативних наслідків або виправити ситуацію.

Консультації у сфері бухгалтерського обліку надаються письмово.
Базова вартість консультації складає 800 грн. Вартість консультації визначається за згодою сторін залежно від її об’єму.

Для надання консультації клієнт дає письмовий запит і прикладає до нього необхідні на його думку документи. У разі недостатності наданих документів наш фахівець запросить їх.

Складена консультація підписується керівником«Юридичного об’єднання «СН-груп», фахівцем, який її склав, і скріплюється печаткою. Вказане, а також механізм додаткової перевірки вихідної документації, є гарантією надання послуги найвищої якості.

Безпомилкові дії наших клієнтів слугують додатковою винагородою за нашу працю.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Здавання звітності (всі райони м. Києва)

Наше об’єднання готове надати послуги із здавання бухгалтерської (фінансової) звітності. Вказана послуга виникла за класичним законом: «попит породжує пропозицію».

Як показує практика, допомога при здаванні звітності необхідна особам, які мають зареєстровані у м. Києві організації, однак фактично знаходяться в інших регіонах України.

Ми звільняємо вас від необхідності просити когось про послугу.

Ви оплачуєте нашу роботу, а ми беремо на себе зобов’язання вчасно здати складену вами звітність та, в разі необхідності, попередити про допущені в ній помилки.

Вартість здавання звітності складає 200 грн. на місяць.

Нам приємно допомагати вам.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Нове на сайті

Процедура взаємозаліків зобов’язань
20.01.2014 - 16:03
Реєстрація, постановка на облік договору про спільну діяльність (просте товариство)
13.01.2014 - 13:58
Перепустка на проїзд в центр Києва
23.12.2013 - 16:49
Нецільове використання земель, переданих в оренду
19.12.2013 - 15:33

Популярні матеріали

За весь час: