Адвокат

версія для друкуPDF version

Адвокат - це перш за все фахівець, який має вищу юридичну освіту і досвід роботи в галузі права. Тобто кваліфікація адвоката як юриста додатково підтверджується з боку держави видачею відповідного свідоцтва, що наділяє його також і додатковими правами.

Досвід показує, що багато адвокатів (частіше - вихідці з правоохоронних органів) слабо розбираються в особливостях так званих економічних злочинів - кримінальних злочинів в сфері господарської діяльності, проти власності та службових. Вони не обслуговували суб'єктів господарювання (оподаткування, ліцензування, корпоративне право, договірні відносини та інше), що дещо обмежує їхні професійні навички.

Відмінною особливістю адвокатів нашої компанії є як раз їх спеціалізація - це «економіка». Наші кримінальні адвокати спеціалізуються на злочинах у сфері господарської діяльності, проти власності, службових.

Адвокати, як правило, працюють в Києві, крім захисту клієнтів у кримінальному процесі мають великий досвід представництва інтересів клієнтів також в адміністративних і господарських судах.

Часто податкові спори, що розглядаються адміністративними судами, деякі господарські та інші, є можливою відправною точкою в потенційній кримінальній справі. В цьому випадку також правильно зупинити свій вибір на нашому об'єднанні, так як ми допоможемо вам на всіх етапах.

Таким чином, наші адвокати потрібні, якщо вам необхідний:

  • адвокат в Києві;
  • податковий адвокат;
  • адвокат в цивільних, господарських та адміністративних справах;
  • кримінальний адвокат - захисник у кримінальному процесі;
  • сімейний адвокат.

Ціна послуг адвоката залежить від складності та інтенсивності роботи, необхідної кількості фахівців і становить:

  • адвокат в цивільних, господарських та адміністративних справах - від 5000 грн.;
  • адвокат - захисник у кримінальному процесі - від 10 000, також додатково узгоджується вартість участі в слідчих діях, судових засіданнях, відвідувань СІЗО та інше;
  • адвокатський запит (поза іншою замовленою послугою) - 800 грн.

Багато хто вважає, що в нашій країні правова позиція в справі не має значення і покладаються виключно на знайомства, якісь домовленості та інше. Ми ж переконані, що в більшості випадків без якісної роботи юриста, адвоката, без професійного захисту інтересів неможливо добитися позитивного результату, як і хороших домовленостей.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

 

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Нове на сайті

Процедура взаємозаліків зобов’язань
20.01.2014 - 16:03
Реєстрація, постановка на облік договору про спільну діяльність (просте товариство)
13.01.2014 - 13:58
Перепустка на проїзд в центр Києва
23.12.2013 - 16:49
Нецільове використання земель, переданих в оренду
19.12.2013 - 15:33

Популярні матеріали

За весь час: