Реєстрація, купівля офшорних, оншорних компаній.

Офшор (офшорні компанії) - це юридичні особи, зареєстровані на території з низьким (оншор) або нульовим податковим навантаженням.

Реєстрація офшору або оншору при здійсненні підприємницької діяльності має незаперечні переваги:

- дозволяє оптимізувати оподаткування;

- забезпечує конфіденційність володіння активами і високу ступінь їх захищеності;

- дозволяє використовувати рахунки в закордонних банках;

- передбачає можливість побудови структурованих і гнучких комерційних відносин;

- є абсолютно законним.

Вважаємо, що не варто лукавити, і слід згадати і про ті недоліки, які пов'язані з використанням офшорів, а саме:

- скасування податкових пільг при роботі з офшорами, які потрапляють до списку, встановлений Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 77-р від 24.02.2003;

- особливу увагу контролюючих органів деяких країн, пов'язане з нормативними вимогами комісії FATF.

Ми готові запропонувати вам легальні і раціональні схеми використання офшорів у ваших бізнес-процесах (міжнародне структурування бізнесу).

При побудові схем використання компаній-нерезидентів ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися наступними юрисдикціями:

 

БЕЛІЗ

КІПР

Сейшельські острови

Реєстрація компанії

от € 800

от € 1100

от € 1000

Відкритя рахунку в банку

€ 350

€ 350

€ 350

Інші юрисдикції можуть знадобитися для більш складних схем роботи або збільшення престижності (іміджу) компанії. Ми можемо запропонувати і такі.

Перевагами роботи з нашою компанією стануть територіальна і цінова доступність, зрозумілі й прозорі умови співпраці, знання податкового законодавства України.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

 

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Реєстрація, купівля оншора на Кіпрі

Пропонуємо вашій увазі короткий опис особливостей юрисдикції, яку ми пропонуємо для створення компаній-нерезидентів.

З 2004 року Кіпр є членом Європейського Союзу. Це спричинило за собою глибоке реформування податкового законодавства. На сьогоднішній день не можна ставити знак рівності між кіпрською компанією та офшорною компанією. Компанії, зареєстровані на Кіпрі, за визначенням є респектабельними компаніями-учасниками міжнародного бізнесу.

За законодавством України Кіпр не є офшорною зоною, тобто кіпрська компанія-нерезидент не є офшорною.

Компанії, зареєстровані на Кіпрі, діляться на дві категорії за територіальним принципом: компанія є резидентом Кіпру, якщо вона контролюється і управляється з Кіпру, компанія є нерезидентом Кіпру, якщо вона контролюється і управляється з-за кордону. У зв'язку з цим існує різниця в оподаткуванні. Компанії-резиденти Кіпру платять 10% податку на прибуток, а компанії-нерезиденти звільнені від сплати податків, крім доходів, отриманих від діяльності на Кіпрі.

Основним видом організаційно-правової форми, яку вибирають для торгової або інвестиційної діяльності є приватна компанія з відповідальністю, обмеженою акціями. Приватні компанії-нерезиденти не можуть вести діяльність з резидентами Кіпру, за винятком оренди офісу і використання сервісних послуг (аудиторських, бухгалтерських, юридичних). Крім того, банківська або страхова діяльність підлягають ліцензуванню.

Для зазначення в назві кіпрської компанії на обмеження відповідальності використовують слова «Limited» або його скорочення «Ltd».

Статутний капітал кіпрської приватної компанії повинен бути не менше CYP 1,000. Відповідно до рішення директорів акції можуть бути розділені на будь-яку кількість класів і серій. Випуск акцій на пред'явника не дозволений. Як правило, акціонерний капітал ділиться на 1 000 акцій, вартістю CYP 1 кожна. Компанії на Кіпрі не обмежені в праві збільшити або зменшити розмір акціонерного капіталу.

Для реєстрації оншорної компанії на Кіпрі необхідно мінімум один акціонер. Але як і в багатьох юрисдикціях можливе використання номінальних акціонерів. Тільки це дозволяє дотримати конфіденційність, так як інформація про акціонерів і директора доступна в публічних джерелах, а реєстратори компаній на Кіпрі зобов'язані зберігати в себе інформацію про зареєстровані компаніях.

Кіпрські компанії управляються директорами, якими можуть бути юридичні або фізичні особи. Для застосування угод про уникнення подвійного оподаткування необхідно, щоб більшість директорів (якщо їх декілька) були резидентами Кіпру.

Щорічно кіпрські компанії подають звіти. Один із звітів містить дані всіх акціонерів, директорів, юридична адреса, дані про акціонерний капітал та його зміни, другий - фінансовий звіт, завірений аудитором, надається в Центробанк і містить інформацію про діяльність компанії, декларація про доходи подається до податкових органів. Крім того, при наявності ліцензій на окремі види діяльності необхідно здавати звіт в Центробанк Кіпру. Неподання щорічної звітності тягне за собою санкції, аж до виключення компанії з реєстру компаній. Крім того компанія може підлягати кримінальному переслідуванню за неподання звітності. Для компаній-нерезидентів не підлягають оподаткуванню дивіденди, отримані на Кіпрі і від діяльності зарубіжних компаній, прибуток від операцій з акціями та цінними паперами, прибуток від роботи постійного представництва за кордоном, 50% доходу.

На Кіпрі існують податкові зобов'язання з ПДВ, вони виникають при наданні послуг іншої кіпрської компанії незалежно від місця надання такої послуги або розміру доходу від неї. Ставка податку на додану вартість становить 15%.

Компанії-резиденти Кіпру сплачують податок на потреби оборони. Слід зазначити, що на Кіпрі існують і ефективно застосовуються механізми мінімізації податкових зобов'язань, в першу чергу з використанням офшорних компаній.

Отже, основними перевагами включення афілійованих кіпрських компаній (оншоров) у бізнес-процеси є наступні обставини:

 • Найнижча у ЄС ставка податку на прибуток - 10%.
 • Кіпрські компанії є повноправними учасниками міжнародного бізнесу і не мають характеристик офшорних відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 77-р від 24.02.2003.
 • Відсутній податок на спадщину.
 • Податкові зобов'язання виникають тільки на доходи, отримані з кіпрських джерел.
 • Дивіденди, що сплачуються нерезидентам Кіпру, звільнені від податків.
 • Відсутній податок на продаж акцій або цінних паперів.
 • Має договору про уникнення подвійного оподаткування з багатьма країнами (Росія, Україна, Австрія, Греція, Угорщина, Канада, Ірландія, Італія, Данія, Великобританія, Франція, США, Німеччина, Польща, Югославія, Китай, Фінляндія та ін)
 • Конфіденційність володіння забезпечується за допомогою послуг номінальних акціонерів.
 • Високий рівень банківського обслуговування.
 • Відсутність валютного контролю.

РЕЄСТРАЦІЯ

€ 1100

 

НОМІНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

€ 600

Повинен бути резидентом Кіпру для отримання податкових пільг

НОМІНАЛЬНИЙ АКЦІОНЕР

€ 250

Забезпечення конфіденційності для власника

НОМІНАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР

€ 250

Повинен бути резидентом Кіпру

РЕЄСТРАЦІЯ ОФІСУ

€ 250

Повинен бути зареєстрований на Кіпрі

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

€ 350

У тому числі емісія електронних банківських і дебетових карт

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

€ 1000

З розрахунку не більше 100 операцій на рік. У тому числі адміністрування податкових зобов'язань та підготовка проектів рахунків.

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

€ 3800

 

ПЛАТА ЗА ПРОДОВЖЕННЯ (через рік)

€ 2400

Включаючи всі номінальні і бухгалтерські послуги.

Враховуючи членство Кіпру в ЄС, низьку податкове навантаження, можливість конфіденційного володіння, використання кіпрських компаній є дієвим інструментом для створення оптимальної і захищеної бізнес-структури.

Перевагами роботи з нашою компанією стануть територіальна і цінова доступність, зрозумілі й прозорі умови співпраці, знання податкового законодавства України.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

 

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Компанії, зареєстровані в Белізі, є класичними офшорними компаніями, які забезпечують повну конфіденційність і відсутність податкових зобов'язань. За своєю організаційно-правовій формі вони мають ознаки акціонерного товариства, але з чітким обмеженням відповідальності, і відносяться до категорії міжнародних торговельних компаній (IBC).

Назва компанії включає в себе прив'язку до організаційній формі і включає слова Limited, Corporation, Incorporated, Societe Anonyme, Sociedad Anonima, абревіатури Ltd, Corp., Inc.

Офшорні компанії Белізу найбільш часто застосовуються в побудові експортно-імпортних схем. На нашу думку, використання юрисдикції Беліз для роботи в Україні слід здійснювати опосередковано через кіпрські або інші оншорні компанії. Це обумовлено тим, що Беліз входить до переліку офшорних зон, встановлений розпорядженням Кабінету Міністрів України № 77-р від 24.02.2003.

Деякі переваги використання офшорних компаній з реєстрацією в Белізі слід відзначити окремо. Перш за все, в цій юрисдикції встановлені мінімальні вимоги для реєстрації компанії: один директор без обов'язкової резидентності в країні, один акціонер. І директором, та акціонером може бути як фізична, так і юридична особа. Компанія повинна мати зареєстровану адресу і ліцензованого агента в Белізі, який буде представляти її інтереси в усіх державних органах. Конфіденційність забезпечується не тільки відсутністю обов'язкового внесення інформації про власників до реєстру, а й можливістю використання послуг номінального директора та акціонера.

У Белізі дозволені акції на пред'явника, а також без визначення номінальної вартості. Незважаючи на встановлений розмір статутного капіталу в еквіваленті 50 000 доларів США, немає ніяких вимог до строків її оплати.

Офшорні компанії Белізу не підлягають валютному контролю з боку держави, не мають зобов'язань з проведення щорічного аудиту і повністю звільнені від податків.

Вважаємо за необхідне коротко перелічити основні привабливі риси компаній, зареєстрованих в юрисдикції Беліз:

 • низька вартість реєстрації
 • низька вартість щорічної підтримки
 • дозволені акції на пред'явника
 • можливість використання номінального сервісу
 • конфіденційність володіння
 • відсутність вимог по пред'явленню звітності
 • повне звільнення від податків

РЕЄСТРАЦІЯ

€ 800

 

НОМІНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

€ 600

 

НОМІНАЛЬНИЙ АКЦІОНЕР

€ 350

 

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

€ 350

 

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

€ 2100

 

ПОТОЧНІ ЩОРІЧНІ ВИТРАТИ

€ 1800

Включаючи щорічний збір та всі номінальні послуги.

Враховуючи швидкість і простоту процедури реєстрації компанії, повну конфіденційність, доступність і гнучкість у використанні офшорні компанії Белізу є одними з найбільш затребуваних.

Перевагами роботи з нашою компанією при реєстрації офшорів стануть територіальна і цінова доступність, зрозумілі й прозорі умови співпраці, знання податкового законодавства України.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.
 

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Реєстрація, купівля офшорної компанії на Сейшельських островах

Офшорна юрисдикція Сейшельські острови є територією, яка використовується для реєстрації офшорних компаній-нерезидентів. Як і інші безподаткові зони Сейшели привабливі для здійснення операцій з податкової оптимізації, участі в інвестиційних проектах, фінансового управління, корпоративного участі в компаніях-резидентах.

Високий ступінь конфіденційності володіння забезпечується мінімальними вимогами до інформації, що вноситься до реєстраційного реєстру та можливістю використання послуг номінальних акціонерів і директорів.

Офшорні компанії на Сейшелах можуть мати в назві посилання на організаційно-правову форму, а саме: Limited, Corporation, Incorporated, Societe Anonyme або Sociedad Anomina, Public Limited Company, Societe, Responsabilite Limitee, Berhad, Proprietary, Namloze Venootschap, Besloten Venootschap, Aktiengesellschaft , Limited Life Company, Ltd, Corp, Inc, SA, PLC, SARL, Bhd, Pty, NV, BV, AG, LLC.

Офшори, реєструються на Сейшельських островах, відносяться до категорії міжнародних торговельних компаній (IBC). Вони мають ознаки акціонерних товариств з обмеженою відповідальністю.

Для реєстрації офшорної компанії необхідний всього один акціонер і один директор, який може бути фізичною або юридичною особою незалежно від резидентності. Як вже згадувалося вище, для забезпечення конфіденційності можуть використовуватися послуги номінальних директорів і акціонерів. На Сейшельських островах немає вимог до розміру формованого статутного капіталу й строку його фактичної оплати. Мінімальним випущеним капіталом є одна акція, яка може і не мати номінальної вартості. Можливий випуск іменних акцій та акцій на пред'явника. Існують вимоги до наявності ліцензованого реєстраційного агента і юридичної адреси.

Офшорні компанії повністю звільнені від податків і необхідності проведення аудиту. Держава не здійснює по відношенню до них валютного контролю. Але разом з тим встановлено заборону на здійснення банківської, страховий, перестрахової діяльності, а також діяльності офшорної компанії безпосередньо на Сейшельських островах.

Як і інші офшорні юрисдикції, на Сейшельських островах стягується щорічне мито за продовження реєстрації компанії. Вважаємо за необхідне звернути вашу увагу на ті переваги, які мають компанії, зареєстровані на Сейшельських островах:

 • проста і недорога процедура реєстрації;
 • можливість використання номінального сервісу;
 • конфіденційність володіння;
 • відсутність вимог по здачі звітності;
 • повне звільнення від податків.

РЕЄСТРАЦІЯ

€ 1000

 

НОМІНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

€ 600

 

НОМІНАЛЬНИЙ АКЦІОНЕР

€ 350

 

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

€ 350

 

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

€ 1800

 

ПОТОЧНІ ЩОРІЧНІ ВИТРАТИ

€ 1300

Включаючи всі номінальні і бухгалтерські послуги.

Враховуючи швидкість і простоту процедури реєстрації компанії, повну конфіденційність, доступність і гнучкість у використанні офшорні компанії Сейшел є одними з дуже  затребуваних.

Перевагами роботи з нашою компанією стануть територіальна і цінова доступність, зрозумілі й прозорі умови співпраці, знання податкового законодавства України.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Готові офшорні компанії з рахунком

Готові офшорні компанії
з рахунком в Прибалтійському банку
і повним номінальним сервісом

Юридичне об'єднання "СН-груп" надасть правову підтримку і забезпечить купівлю готових офшорних, оншорних компаній з повним номінальним сервісом, допоможе при відкритті рахунку. Зазначені нижче ціни включають в себе відкриття рахунку в одному з Прибалтійських банків.

Таким чином ви платите зазначену нижче ціну і, більше ні про що не дбаючи, отримуєте потужний фінансовий інструмент для роботи, депонування та інвестування коштів.

СЕЙШЕЛИ

1600$

БЕЛІЗ

1700$

АНГЛІЯ (LTD) 

1900$

АНГЛІЯ (LLP)

2100$

Британські Віргінські Острови

2100$

ПАНАМА

2100$

ГОНГ-КОНГ (LTD)

3500$

КІПР (LTD)

3600$

ПОРЯДОК КУПІВЛІ ГОТОВИХ ОФШОРНИХ КОМПАНІЙ

 1. Ви обираєте юрисдикцію, яка вас цікавить і повідомляєте про це в письмовій формі (електронною поштою) або по телефону. У нас завжди можна отримати допомогу при виборі юрисдикції.
 2. Обрати спосіб оплати. Доступні всі способи безготівкового і готівкового розрахунку.
 3. Якщо вам необхідна Довіреність (Power of Attrorney) - необхідно надати скан.копію паспорта бенефіціара.
 4. Необхідно повідомити адресу для доставки документів, а також контактні дані (адреса електронної пошти, skype name, номери телефону/факсу тощо), обраний спосіб оплати.
 5. Для прискорення обробки запиту - підтвердити здійснення платежу. Направити повідомлення (електронною поштою) або повідомити по телефону, із зазначенням дати платежу, суми, найменування платника.
 6. Негайно після отримання оплати та всіх необхідних даних ми приступимо до виконання замовлення. Покупка готової офшорної компанії з рахунком в залежності від обраної юрисдикції та наявності відповідних документів в Україні займає від 3 робочих днів.

Також ми надаємо правову допомогу при відкритті та обслуговуванні рахунків у таких закордонних банках (основні):

Латвія

1) ABLV BANK AS (Латвія) – 350$
2) BALTIKUMS BANK (Латвія) – 350$
3) RIETUMU BANK (Латвія) – 350$

Кіпр

FBME Bank – 900$

Сейшельські острови

Barclays Bank PLC – 900$

Данія

Saxo Bank – 1200$ Для FOREX

Ліхтенштейн

Valartis Bank (Liechtenstein) AG – 1800$

Швейцарія

C.I.M. Banque - 1800$

І багатьох інших...

 

 

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Нове на сайті

Процедура взаємозаліків зобов’язань
20.01.2014 - 16:03
Реєстрація, постановка на облік договору про спільну діяльність (просте товариство)
13.01.2014 - 13:58
Перепустка на проїзд в центр Києва
23.12.2013 - 16:49
Нецільове використання земель, переданих в оренду
19.12.2013 - 15:33

Популярні матеріали

За весь час: