Реєстрація, купівля офшорної компанії в Белізі

версія для друкуPDF version

Компанії, зареєстровані в Белізі, є класичними офшорними компаніями, які забезпечують повну конфіденційність і відсутність податкових зобов'язань. За своєю організаційно-правовій формі вони мають ознаки акціонерного товариства, але з чітким обмеженням відповідальності, і відносяться до категорії міжнародних торговельних компаній (IBC).

Назва компанії включає в себе прив'язку до організаційній формі і включає слова Limited, Corporation, Incorporated, Societe Anonyme, Sociedad Anonima, абревіатури Ltd, Corp., Inc.

Офшорні компанії Белізу найбільш часто застосовуються в побудові експортно-імпортних схем. На нашу думку, використання юрисдикції Беліз для роботи в Україні слід здійснювати опосередковано через кіпрські або інші оншорні компанії. Це обумовлено тим, що Беліз входить до переліку офшорних зон, встановлений розпорядженням Кабінету Міністрів України № 77-р від 24.02.2003.

Деякі переваги використання офшорних компаній з реєстрацією в Белізі слід відзначити окремо. Перш за все, в цій юрисдикції встановлені мінімальні вимоги для реєстрації компанії: один директор без обов'язкової резидентності в країні, один акціонер. І директором, та акціонером може бути як фізична, так і юридична особа. Компанія повинна мати зареєстровану адресу і ліцензованого агента в Белізі, який буде представляти її інтереси в усіх державних органах. Конфіденційність забезпечується не тільки відсутністю обов'язкового внесення інформації про власників до реєстру, а й можливістю використання послуг номінального директора та акціонера.

У Белізі дозволені акції на пред'явника, а також без визначення номінальної вартості. Незважаючи на встановлений розмір статутного капіталу в еквіваленті 50 000 доларів США, немає ніяких вимог до строків її оплати.

Офшорні компанії Белізу не підлягають валютному контролю з боку держави, не мають зобов'язань з проведення щорічного аудиту і повністю звільнені від податків.

Вважаємо за необхідне коротко перелічити основні привабливі риси компаній, зареєстрованих в юрисдикції Беліз:

  • низька вартість реєстрації
  • низька вартість щорічної підтримки
  • дозволені акції на пред'явника
  • можливість використання номінального сервісу
  • конфіденційність володіння
  • відсутність вимог по пред'явленню звітності
  • повне звільнення від податків

РЕЄСТРАЦІЯ

€ 800

 

НОМІНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

€ 600

 

НОМІНАЛЬНИЙ АКЦІОНЕР

€ 350

 

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

€ 350

 

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

€ 2100

 

ПОТОЧНІ ЩОРІЧНІ ВИТРАТИ

€ 1800

Включаючи щорічний збір та всі номінальні послуги.

Враховуючи швидкість і простоту процедури реєстрації компанії, повну конфіденційність, доступність і гнучкість у використанні офшорні компанії Белізу є одними з найбільш затребуваних.

Перевагами роботи з нашою компанією при реєстрації офшорів стануть територіальна і цінова доступність, зрозумілі й прозорі умови співпраці, знання податкового законодавства України.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.
 

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Нове на сайті

Відшкодування юридичною особою шкоди, завданої її працівником. Окрема судова практика.
29.08.2013 - 14:03
Сертифікат архітектора
22.08.2013 - 15:31
Попередній договір купівлі-продажу нерухомості. Можливий завдаток?
19.08.2013 - 14:09
Визнання батьківства: правові аспекти
07.08.2013 - 10:27

Популярні матеріали

За весь час: