Податки

версія для друкуPDF version

Юридичне об’єднання «СН-груп» вже понад п’ять років є надійним партнером для своїх клієнтів в правових аспектах ведення бізнесу. Окрім іншого ми вже зарекомендували себе фахівцями в галузі податкового права , з усіх питань оподаткування .

Зрозуміло, що ухвалення рішень у сфері оподаткування безпосередньо впливає на успішність та прибутковість бізнесу. Тому є неприпустимим бездумне поводження із своїми фінансами в питаннях їх оподаткування. Юридичне об’єднання «СН-груп» є надійною та провідною компанією, яка здійснює ведення бухгалтерського обліку , податкове планування , розроблення фінансово-податкових схем , поточну оптимізацію оподаткування , супровід при перевірках контролюючих органів та представлення інтересів платника податку в спорах з контролюючими органами.

Прийняття Податкового кодексу та інші зміни законодавства щодо оподаткування , зміни політичної ситуації чинять безпосередній вплив на податкове навантаження та правила, за якими бізнес має працювати сьогодні.

Ми постійно розробляємо і впроваджуємо нові, актуальні в сучасних реаліях правові рішення, що дозволяють нашим клієнтам працювати безперебійно, оптимально та вірно сплачувати податки .

Ми пропонуємо повний спектр послуг в сфері оподаткування та звертаємо вашу увагу на такі продукти нашої компанії в сфері оподаткування:

  • консультації по оподаткуванню;
  • розробка фінансово-податкових схем;
  • податкове планування;
  • поточна оптимізація оподаткування;
  • супровід при перевірках контролюючих органів.

Завдяки впровадженню нашими клієнтами рішень, що були розроблені спеціалістами Юридичного об’єднання «СН-груп» в сфері оподаткування податкове навантаження зменшується в середньому на 10 — 60 відсотків. При цьому не допускається порушень законодавства та не з’являються суперечки з контролюючими органами.

Придбання послуг Юридичного об’єднання «СН-груп» в сфері оподаткування – це вигідна інвестиція, що може окупитися в тому ж податковому періоді, в якому відбулося звернення в нашу компанію.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Нове на сайті

Процедура взаємозаліків зобов’язань
20.01.2014 - 16:03
Реєстрація, постановка на облік договору про спільну діяльність (просте товариство)
13.01.2014 - 13:58
Перепустка на проїзд в центр Києва
23.12.2013 - 16:49
Нецільове використання земель, переданих в оренду
19.12.2013 - 15:33

Популярні матеріали

За весь час: