Процедура взаємозаліків зобов’язань

У діяльності суб'єктів господарювання – контрагентів, або фізичних осіб часто виникають ситуації коли сторони одночасно мають зобов’язання один перед одним.. Погасити ці заборгованості можна традиційним способом: заплатити гроші, якщо заборгованість товарна - відвантажити товар і.т.д. Але є й інший варіант - можна провести зарахування заборгованостей, інакше кажучи, організувати взаємозалік.

Читати повну версію публікації

Нецільове використання земель, переданих в оренду

Законом України «Про оренду землі» визначено, що істотними умовами договору оренди землі є зокрема умови використання та цільове призначення земельної ділянки, яка передається в оренду.

Читати повну версію публікації

Новий порядок реєстрації платників Єдиного податку

Консультація, Податок

01.01.2014 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 р. № 657-VІІ,в якому закладені норми які, на мою думку, суттєво полегшать реєстрацію та ведення бізнесу.Таким чином, новозареєстрований суб’єкт господарювання може бути добровільно зареєстрований платником єдиного податку одразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування органу Міндоходів.

Читати повну версію публікації

Застава як спосіб забезпечення виконання зобов'язання

Перше, що хвилює кожну людину коли звертаються до неї з проханням позичити грошей - чи поверне позичальник зайняту суму і які гарантії на підтвердження цього він може надати.Чинний Цивільний кодекс України (далі - Кодекс) не обмежує кредитора і боржника у виборі способів забезпечення повернення боргу.

Читати повну версію публікації

Поєднання посад держслужбовцем

Відповідно до ст.

Читати повну версію публікації

Нове на сайті

Процедура взаємозаліків зобов’язань
20.01.2014 - 16:03
Реєстрація, постановка на облік договору про спільну діяльність (просте товариство)
13.01.2014 - 13:58
Перепустка на проїзд в центр Києва
23.12.2013 - 16:49
Нецільове використання земель, переданих в оренду
19.12.2013 - 15:33

Популярні матеріали

За весь час: