Витяги, виписки з єдиного державного реєстру

версія для друкуPDF version

При веденні господарської діяльності юридичної особи або фізичної особи – підприємця суттєве значення мають – витяги, виписки, підтвердження. Багато різних господарських дій потребує цих документів. Для отримання кожного вище вказаного документа, необхідно виконати  певні дії. Давайте спробуємо підійти до кожного з цих документів окремо. Отже витяг, для чого він потрібен? Витяг з ЄДР - це документ, в якому вказуються усі дані як про юридичну особу, чи про фізичну особу – підприємця.  Витяг з ЄДР потрібен для відкритя рахунків, укладання різних угод, нотаріусам для перевіркі інформації тощо. Витяг з реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців можна отримати в будь-якій РДА, будь-якого району, незалежно від місцезнаходження юридичної особи, або фізичної особи-підприємця. На практиці, майже в кожній реєстрації є реєстратори, які окремо займаються цим питанням.

Виписка з єдиного державного реєстру. Головна різниця між випискою та витягом полягає в тому, що в витязі вказується повна інформація про юридичну особу чи фізичну особу підприємця, а у виписці тількі деяка, зокрема: відомості про назву юридичної, або фізичної особи, відомості про місцезнаходження, код юридичної особи, або фізичної особи – підприємця, реєстраційни номер, який присвоюється державною реєстрацією та дата видачі виписки. Різниця тільки в тому, що у відомостях про юридичну особу, вказується ще відомості про керівника. Раніше виписки отримували тільки для деякіх господарських дій зараз, виписка є основним документом про державну реєстрацію. Також суттєва відмінність полягає в тому, що виписка отримується тільки в тому районі, де зареєстрованна юридична особа, або фізична особа-підприємець.

Отже можна зробити деякі висновки з вище вказаного. Незважаючі на деяку схожість, витяги і витяги суттєво відрізняються один від одного. Після того як скасували свідоцтво про державну реєстрацію, виписка є більш потрібна, оскільки вона замінила свідоцтво про державну реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців. Питаннями видачі витягів та виписок займається державна реєстрація юридичних та фізичних осіб – підприємців.

 

Гнатенко Сергій юрисконсульт
юридичного об'єднання «СН-груп»

Нове на сайті

Отримання висновку СЕС
19.09.2013 - 10:07
Підстави та способи зупинки транспортного засобу працівниками ДАІ, що і як слід говорити. Частина ІІ. Спілкування з працівниками ДАІ.
09.09.2013 - 10:48
Підстави та способи зупинки транспортного засобу працівниками ДАІ, що і як слід говорити Частина І. Підстави зупинки транспортного засобу.
09.09.2013 - 10:25
Відшкодування юридичною особою шкоди, завданої її працівником. Окрема судова практика.
29.08.2013 - 14:03

Популярні матеріали

За весь час: