Юридична допомога при прийнятті спадщини та ведення спадкових справ

версія для друкуPDF version

Спадкуванням – це перехід права власності майна (рухомого/нерухомого) та майнових прав від однієї фізичної особи - спадкодавця (у разі його смерті), до інших осіб - спадкоємців, у порядку, встановленому законом. Ведення спадкових справ -  це тривалий  та напружений  процес, що вимагає значних витрат сил та часу. У більшості сучасних людей немає ні часу, ні відповідних знань, щоб вирішити подібні питання. Тому необхідно звертатися  за допомогою до професіоналів, що досконало знають особливості та реалії процедури спадкування. Ми маємо достатньо досвіду для необхідного аналізу ситуації клієнта та надання професійної юридичної консультації.Кваліфіковані фахівці нашої фірми у галузі  спадкового права:

  • допоможуть Вам розібратися в заплутаній спадковій  справі;
  • підготують всі необхідні документи (заяву про прийняття спадщини або про відмову від прийняття спадщини, заяву про видачу свідоцтва про право на спадщину, запити про витребування відомостей та документів та інші);
  • представлятимуть Ваші інтереси у нотаріуса, в органах комунальної служби та інших державних органах;
  • захистять Ваші інтереси у судах в порядку позовного та окремого провадження.

Наші фахівці допоможуть оформити ваші законні права на спадщину і виключити в майбутньому будь-які негативні юридичні наслідки.Сергєєва Катерина юрисконсультюридичного об'єднання «СН-груп»

Нове на сайті

Частка в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю - спільна сумісна власність подружжя?
28.03.2013 - 13:10

Популярні матеріали

За весь час: