Юридична адреса. Київ.

версія для друкуPDF version

При реєстрації юридичної особи завжди виникає питання про її місцезнаходження, тобто якою буде юридична адреса, за якою вона буде реєструватися.

Що таке юридична адреса? Це лише побутова, загальнопоширена назва офіційного місцезнаходження підприємства, яким є місце знаходження постійно діючого виконавчого органу юридичної особи.

Те, якою буде юридична адреса створюваного підприємства, залежить від вашого вибору з наступних варіантів:

1. Юридична адреса - місце реєстрації одного із засновників, тобто житло.

Це законно і чесно, однак, якщо адреса засновника буде змінюватися ви знову станете перед вибором, але вже з двох наступних варіантів. Також мінусом цього варіанту є те, що податкова, інші правоохоронні та контролюючі органи мають повне право прийти з перевіркою до вас додому.

2. Юридична та фактична адреса збігаються.

Це єдино вірне рішення. Шкода, що не всі можуть дозволити собі орендувати офіс на початку своєї підприємницької діяльності. Деяким же офіс взагалі не потрібен, для її здійснення. Також потрібно розуміти, що зміна орендованого приміщення в майбутньому спричинить необхідність обмежити пошуки нового офісу одним адміністративним районом. Дуже може бути, що вам доведеться все ж вибрати третій варіант, оскільки перехід з району в район спричинить податкову перевірку і додаткові витрати часових і грошових ресурсів.

3. Юридична адреса - покупка відповідного договору та сервісу.

В даному випадку укладається договір оренди. Насправді юридична особа за наданою адресою не знаходиться. Однак ви отримуєте всю вхідну кореспонденцію, а також підтвердження факту перебування за даною адресою всім держорганам. Такі договори відповідають вимогам податкових органів (у т. ч. податкової міліції), проходять при акредитації на митниці і, в крайньому випадку, можливо реально провести зустріч за наданою адресою.

Все ж можливо, що така юридична адреса потрапить до списку адрес масової реєстрації, що може спричинити негативні наслідки, як мінімум - необхідність її заміни. Тому, якщо ви обрали варіант реєстрації за купленою юридичною адресою - тримайте руку на пульсі. Спілкуйтеся зі своїм податковим інспектором, раз на місяць перевіряйте, чи не стала ця адреса масовою на сайті Державної податкової служби України.

Зараз до вибору такої адреси для реєстрації необхідно підходити дуже акуратно. Так звані послуги віртуального офісу вже не задовольняють сьогоднішнім реаліям, оскільки вони внесені до бази податкової адміністрації як адреси масової реєстрації.

Якщо місцезнаходженням вашого підприємства при створенні виявиться адреса масової реєстрації, то ви не зможете зареєструватися платником ПДВ, а постановка на облік у податковій інспекції почнеться з перевірки, набуття підприємством «23-го статусу» - відсутність за місцем знаходження, що призводить до неможливості відкрити поточний рахунок в банку.

Таким чином, ми рекомендуємо проводити реєстрацію на адресу прописки (реєстрації) одного із засновників або на адресу фактичного місцезнаходження.

Якщо ви все-таки вирішили, що  куплена юр.адреса - це ваш варіант, то ми допоможемо вам придбати максимально безпечні юридичні адреси.

Ціна юридичної адреси в Києві - 2 400 грн. Це разовий платіж за рік (при продовженні оплачується повторно).

Юридичне об'єднання «СН-груп» виступає лише посередником при продажі юридичних адрес у всіх районах в м. Київ і тільки для клієнтів, які замовляють послугу щодо реєстрації юридичних осіб.

Переваги наших юридичних адрес:

  • не є місцями масової реєстрації;
  • це буде саме договір оренди, а не договір на право користування приміщенням;
  • укладення договору безпосередньо з власником приміщення;
  • можливість укласти договір на строк, який перевищує 1 рік;
  • у разі додаткового замовлення послуги щодо перереєстрації адреси товариства, на неї вам надається знижка в розмірі 10%.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

 

З повагою
Юридичне об'єднання «СН-груп».

 

юридична адреса Київ

Можливі супутні послуги:

Що таке торгова марка? Реєстрація знаків для товарів і послуг (син.: логотип, торгова марка, бренд).
Бухгалтерське обслуговування підприємств

Нове на сайті

Частка в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю - спільна сумісна власність подружжя?
28.03.2013 - 13:10

Популярні матеріали

За весь час: