Купівля, продаж фірм

версія для друкуPDF version

Купити фірму з ПДВ, без ПДВ або на єдиному податку можна за допомогою Юридичного об'єднання "СН-груп ".

Ми готові надати послуги з купівлі, продажу підприємств у місті Києві і, з деякими особливостями в Україну взагалі і за кордоном.

Продам фірму з ПДВ - думає один наш клієнт, інший же хоче купити ТОВ з ПДВ. Такі ситуації виникають, коли з тих чи інших причин працююче в минулому підприємство втрачає свою потребу для його власника. У такому випадку він шукає спосіб продати підприємство.

Іншим бувають потрібні «дорослі» підприємства, тобто підприємства з історією. Як правило воліють купити підприємства до двох років або чисте взагалі. Проте вимоги бувають різні.

Ми служимо тим буфером, який забезпечує зустріч попиту і пропозиції, допомагаємо в куівлі-продажі підприємств.

Ознайомтеся з існуючими  пропозиціями з продажу готових фірм (ТОВ, АТ, ПП та інших) або залиште своє оголошення про продаж готового підприємства.

Базові строки реєстрації змін власника: 3-5 робочих днів (з моменту надання нам вказаних нижче документів і інформації). Проте все залежить від наявності пропозиції, що задовольняє попит в даний момент.

Зазвичай схема купівлі-продажу підприємства виглядає таким чином:

1. Оформлення замовлення на купівлю або продаж підприємства у нас (можливо по телефону);

2. За наявності взаємовигідних пропозицій покупець сплачує вартість підприємства (ціна договірна), вартість реєстрації необхідних змін 1350 грн.

3. Складання акту прийому-передачі документів (окрім іншого продавець передає покупцеві документи, підтверджуючі правильне ведення бухгалтерії підприємства).

Продавцеві надається акт, який підтверджує передачу документації підприємства, печатки, а також копія статуту підприємства з новим власником.

 У вартість послуги  по куівлі-продажі підприємства входить:

 • підготовка пакету необхідних документів;
 • реєстрація змін у реєстратора;
 • реєстрація змін в податковій інспекції;
 • отримання нової довідки з ЄДРПОУ.

Для початку роботи по куівлі-продажі підприємства необхідно надати такі документи:

 • оригінал свідоцтва про державну реєстрацію;
 • оригінал довідки з ЄДРПОУ;
 • оригінал статуту та установчого договору (за наявності, зі всіма змінами);
 • оригінал довідки про взяття на облік платника податку — 4-ОПП;
 • оригінали довідок (повідомлень) про реєстрацію в 4-х «фондах»;
 • оригінал протоколу (рішення) про обрання теперішнього керівника;
 • копії свідоцтва про державну реєстрацію та протоколу (рішення) про обрання керівника кожного з учасників — юридичних осіб;
 • копії паспорту та ідентифікаційного коду кожного з учасників — фізичних осіб і посадових осіб (директора, головного бухгалтера);
 • в разі зміни складу учасників надається або нотаріальна копія рішення про вихід юридичної особи із складу засновників (учасників), або нотаріально посвідчена копія заяви фізичної особи про вихід зі складу засновників (учасників), або нотаріально посвідчений документ про передання права засновника (учасника) іншій особі, або рішення уповноваженого органу юридичної особи про примусове виключення засновника (учасника) зі складу засновників (учасників) юридичної особи.

А також іншу необхідну інформацію (визначається окремо для кожного клієнта).

Скориставшись нашими послугами одного разу, Ви отримуєте знижку від 10 % на всі наші послуги при зверненні до нас вдруге.

Ми зробимо все, щоб Ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Нове на сайті

Частка в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю - спільна сумісна власність подружжя?
28.03.2013 - 13:10

Популярні матеріали

За весь час: