Досудове врегулювання спорів

Наше об’єднання надає послуги по представництву інтересів підприємств, підприємців та громадян у досудовому врегулюванні спорів в будь-якому регіоні України.

Юридичне об’єднання «СН-груп» — це об’єднання провідних спеціалістів в галузі юриспруденції, створене з метою надання широкого спектру юридичних послуг в Україні юридичним та фізичним особам.

Досудове врегулювання спору є надзвичайно важливим етапом у випадку, якщо дії вашого недобросовісного партнера призведуть до вирішення спору в суді. Дотримання порядку досудового врегулювання спору засвідчить обгрунтованість та законність вашої позиції, дотримання Вами усіх вимог закону.

Звернувшись за допомогою в наше об’єднання, ви можете бути впевнені, що ще на етапі досудового врегулювання спору ваша правова позиція буде виваженою і правильною, що дозволить або обійтися без розгляду спору в суді, або з нашою допомогою змоделювати заздалегідь виграшну ситуацію.

Базова ціна послуги досудового врегулювання спору: 800 грн.

У вартість входить:

 • ведення переговорів з контрагентом;
 • правовий аналіз усіх обставин виникнення спору;
 • підготовка претензії або відповіді на претензію.

Для початку нашої співпраці необхідно надати нам усі документи та інформацію, які стосуються спору (наприклад, договір, акт прийому-передачі, накладні тощо).

Впевнені, що наша співпраця стане запорукою швидкого та позитивного вирішення конфліктної ситуації, що склалась між вами та вашим партнером.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Оскарження рішень судів

Наше об’єднання надає юридичні послуги по представництву інтересів підприємств, підприємців та громадян при оскарженні рішень в апеляційних та касаційних судах.

Юридичне об’єднання «СН-груп» — це об’єднання провідних спеціалістів в галузі юриспруденції, створене з метою надання широкого спектру юридичних послуг в Україні.

Особливістю та якісною відмінністю об’єднання є фахова та територіальна спеціалізація юристів об’єднання в залежності від характеру спору та підсудності справи тому чи іншому суду.

Якщо рішення суду першої інстанції було прийнято не на вашу користь, ми готові представляти ваші інтереси при оскарженні даного рішення в апеляційній або касаційній інстанціях. Можливо, саме наша участь при оскарженні рішення, прийнятого не на Вашу користь, стане гарантією винесення нового рішення суду апеляційної чи касаційної інстанції, яке відновить ваші майнові права та максимально захистить Ваші інтереси.

Базова ціна послуги по оскарженню рішень: 1 500 грн.

Примітка: витрати по сплаті державного мита, на оплату послуг по інформаційно-технічному забезпеченню судового процесу та експертних висновків на вимогу суду оплачуються клієнтом.

У вартість входить:

 • аналіз матеріалів справи з підготовкою (за бажанням клієнта) письмового висновку;
 • підготовка та надіслання апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду першої інстанції;
 • представництво в апеляційному чи касаційному суді.

Індивідуальність клієнта та особливості господарського спору передбачають можливість надання додаткових послуг.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Супровід виконання судових рішень

Наше об’єднання готове надати юридичні послуги з супроводу виконавчого провадження.

Зараз багато хто з особистого досвіду знає, що перемога в суді не завжди є завершенням шляху по відновленню своїх порушених прав.

Закон України «Про виконавче провадження» часто дає можливості, до яких судовий виконавець не вдасться через свою зайнятість, відсутність зацікавленості, а іноді і просто через незнання вказаного закону.

До нас приходять, коли судове рішення не виконується, коли необхідне втручання професіонала ззовні. Наші юристи  зможуть оцінити ситуацію, що склалася, дати свій прогноз і, можливо, якісь поради. У випадку, якщо наше втручання може принести позитивні результати — ми беремося до роботи.

У випадку, якщо завдяки нашим зусиллям судове рішення буде виконано, клієнт сплачує винагороду у розмірі 10 — 15 відсотків від стягнутого.

Довести справу до кінця — ось наше завдання!

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Представництво інтересів в суді

Наше об’єднання надає юридичні послуги по представництву інтересів підприємств, підприємців та фізичних осіб в судах при вирішенні гоподарських, цивільних та адміністративних спорів в будь-якому регіоні України.

Юридичне об’єднання «СН-груп» — це об’єднання провідних спеціалістів у галузі юриспруденції, створене з метою надання широкого спектру юридичних послуг в Україні.

Особливістю та якісною відмінністю об’єднання є фахова та територіальна спеціалізація юристів об’єднання в залежності від характеру спору та підсудності справи тому чи іншому суду.

Базова ціна послуги по захитсу інтересів в суді: 3000 грн.

Примітка: витрати по сплаті державного мита, на оплату послуг по інформаційно-технічному забезпеченню судового процесу та експертних висновків на вимогу суду оплачуються клієнтом.

У вартість входить:

 • аналіз матеріалів справи та підготовка юридичного висновку (на вимогу замовника — у письмовій формі);
 • складання позовної заяви та підготовка документів для звернення до суду;
 • участь у судових засіданнях;
 • складання процесуальних документів (відзивів, заперечень, пояснень, клопотань, заяв);
 • оскарження ухвал у справі.

При вирішенні конкретної справи можливе надання додаткових послуг, що є невід’ємними складовими успішного і ефективного захисту ваших інтересів.

Для початку нашої співпраці вам необхідно надати нам усі документи, пов’язані із виникненням спору (договір, накладні, акти приймання-передачі тощо) та достовірну супровідну інформацію.

Запевняємо вас, що індивідуальний підхід та конфіденційність при співпраці з вами є одними з основних принципів нашої роботи.

Впевнені, що наша співпраця стане запорукою вирішення справи на вашу користь або на найбільш прийнятних для вас умовах.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Правова протидія кредитору / колектору

 

Наше об’єднання готове надати комплекс юридичних послуг щодо правової протидії колекторам, колекторським компаніям (контр-колекторська діяльність).

Необхідність правової протидії колекторським компаніям викликана поширенням останніми практики протизаконного переслідування боржників та шахрайством по відношенню до них.

Базова ціна послуги: 400 грн.

У вартість входить:

 • аналіз правових підстав вимоги колекторів (визначення законності вимоги, фактичних обставин, дій колектора);
 • складання рекомендацій щодо дій по відношенню до вимоги колекторів (судовий захист,* зустрічні вимоги, звернення до правоохоронних органів);
 • кваліфікована підготовка необхідного пакета документів у потрібній формі для протидії противоправним діям колекторів.

*Прим. Судовий захист (у разі необхідності) - надається на підставі окремої домовленості.

Для початку роботи необхідно надати такі документи та інформацію:

 • копію вимоги кредитора/позикодавця, колектора, колекторської компанії;
 • копію документу на підставі якого була складена вимога (кредитний договір, договір позики, тощо);
 • загальну інформацію про фактичні обставини щодо вимоги кредитора, колектора, колекторської компанії та їхніх діях.

З нами спокійніше.
Ми зробимо все, щоб Ви досягли успіху.

 

З повагою,
Юридичне об’єднання «СН-груп».

Адвокат - це перш за все фахівець, який має вищу юридичну освіту і досвід роботи в галузі права. Тобто кваліфікація адвоката як юриста додатково підтверджується з боку держави видачею відповідного свідоцтва, що наділяє його також і додатковими правами.

Досвід показує, що багато адвокатів (частіше - вихідці з правоохоронних органів) слабо розбираються в особливостях так званих економічних злочинів - кримінальних злочинів в сфері господарської діяльності, проти власності та службових. Вони не обслуговували суб'єктів господарювання (оподаткування, ліцензування, корпоративне право, договірні відносини та інше), що дещо обмежує їхні професійні навички.

Відмінною особливістю адвокатів нашої компанії є як раз їх спеціалізація - це «економіка». Наші кримінальні адвокати спеціалізуються на злочинах у сфері господарської діяльності, проти власності, службових.

Адвокати, як правило, працюють в Києві, крім захисту клієнтів у кримінальному процесі мають великий досвід представництва інтересів клієнтів також в адміністративних і господарських судах.

Часто податкові спори, що розглядаються адміністративними судами, деякі господарські та інші, є можливою відправною точкою в потенційній кримінальній справі. В цьому випадку також правильно зупинити свій вибір на нашому об'єднанні, так як ми допоможемо вам на всіх етапах.

Таким чином, наші адвокати потрібні, якщо вам необхідний:

 • адвокат в Києві;
 • податковий адвокат;
 • адвокат в цивільних, господарських та адміністративних справах;
 • кримінальний адвокат - захисник у кримінальному процесі;
 • сімейний адвокат.

Ціна послуг адвоката залежить від складності та інтенсивності роботи, необхідної кількості фахівців і становить:

 • адвокат в цивільних, господарських та адміністративних справах - від 5000 грн.;
 • адвокат - захисник у кримінальному процесі - від 10 000, також додатково узгоджується вартість участі в слідчих діях, судових засіданнях, відвідувань СІЗО та інше;
 • адвокатський запит (поза іншою замовленою послугою) - 800 грн.

Багато хто вважає, що в нашій країні правова позиція в справі не має значення і покладаються виключно на знайомства, якісь домовленості та інше. Ми ж переконані, що в більшості випадків без якісної роботи юриста, адвоката, без професійного захисту інтересів неможливо добитися позитивного результату, як і хороших домовленостей.

Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

 

З повагою,
Юридичне об'єднання «СН-груп».

Нове на сайті

Процедура взаємозаліків зобов’язань
20.01.2014 - 16:03
Реєстрація, постановка на облік договору про спільну діяльність (просте товариство)
13.01.2014 - 13:58
Перепустка на проїзд в центр Києва
23.12.2013 - 16:49
Нецільове використання земель, переданих в оренду
19.12.2013 - 15:33

Популярні матеріали

За весь час: